چگونه برای صرفه جویی پول با استخر پیش ساخته؟

استخر یا حوض که بخشی انکار ناپذیر در سازه بود همواره به بهترین شکلی میتوانست این امکان را برای دسترسی بیدرنگ

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

استخر یا حوض که بخشی انکار ناپذیر در سازه بود همواره به بهترین شکلی میتوانست این امکان را برای دسترسی بیدرنگ به این عنصر پاکی آفرین فراهم کند. پدیده استخر به عنوان تولید کننده انواع استخر آماده فایبرگلاس توانسته بهترین شرایط فروش را فراهم سازد. سپس با توجه به این ویژگی، فایبرگلاس در صنایع دیگر هم راه پیدا کرد و محصولات متنوعی با آن تولید شد که یکی از این محصولات استخرهای آماده است. همچنین در میان استخرهای فایبرگلاس میتوان این نوع استخر را یکی از ارزانترینها به شماره میرود. استخر فایبرگلاس یکی از انواع استخرهای پیش ساخته است که مدل های متنوع و زیبایی هم از آن تولید میشود. بعد از 10 ـ 12 سال به راحتی می توان آن را تعویض كرد. برای مبلمان و کفپوش کنار استخر می توان از چوب ترمووود و یا تایل بتنی و سنگی استفاده نمود. استخر بتنی پیش ساخته در واقع از تایل های بتنی با ضخامت های مختلفی ساخته می شود که محاسبات اندازه این تایل ها با توجه به فشارات مکانیکی و هیدرولیکی که به کل سازه وارد میشود امکان پذیر است .

از هر طرف ۱۵ سانتیمتر بابت لبه استخر کم میشود که این به ما ابعاد مفید کل استخر را میدهد. در صورت تمایل می توانید با کارشناسان ما در هوم زود و دنیزوود برای طراحی و اجرای ویلا پیش ساخته و محوطه سازی مانند روف گاردن،تراس و… در مقایسه با ساخت استخر ها به روش سنتی، استفاده از انواع متفاوت استخر پیش ساخته میتواند در هزینه های شما صرفه جویی کند. این محصولات برای استفاده در خانه، ویلا، باغ و استخرهای ورزشی گزینه مناسبی هستند. استخر پیش ساخته در حال حاضر به واسطه ویژگی های منحصر به فردش گزینه ای بسیار مقرون به صرفهتر و مناسبتر نسبت به استخر های سنتی است. خوشبختانه با توجه به پیشرفت فناوری، در حال حاضر انواع متفاوتی از استخر های پیش ساخته تولید می شوند که شما میتوانید با توجه به سلیقه و خواسته خود، هر کدام از این استخر ها را تهیه نمایید و از آن ها بهره ببرید. برای مثال این که شما هر چند وقت یکبار استخر را ضد عفونی کنید و از چه موادی برای ضد عفونی بهره ببرید، جزو آن دسته از فاکتور هایی هستند که میتوانند به شما کمک کنند با خیال راحتتری از محصول خریداری شده استفاده کنید. This article w​as gen​er᠎ated by G​SA C on᠎tent  G​enerator Demoversi on .

همچنین شما میتوانید با کلیک بر روی هر عکس به صفحه محصول بروید و قیمتها و اطلاعات تخصصی در مورد هر محصول را مستقیما مشاهده کنید! علاوه بر این موضوع، حتما قبل از تهیه استخر به گارانتی و خدمات پس از فروش محصول توجه داشته باشید تا بتوانید گزینهای را خریداری کنید که خدمات پس از فروش مناسبی دارد. پس بهتر است که حتما هنگام استفاده، از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید و از او بخواهید که در رابطه با نحوه استفاده از محصول شما اطلاعاتی را ارائه دهد. پس از اتمام بتن ریزی و باز کردن قالبها حتما کیورینگ و نمپاشی بتن مکرراً انجام شود . نوع سنگ ریزه یا شن مورد استفاده برای پر کردن پشت استخر فایبرگلاس بسیار مهم است. همانطور که از اسمش مشخص میباشد ، نوع استخر میباشد که در قالبهای مختلف قابل تولید میباشد. پس از مشخص شدن محل دقیق نصب استخر، مراحل زیر به منظور گود برداری میبایست طی گردد. همانطور که در ویدئو بالا بخشی از کارهای اجرایی آن به تصویر کشیده شد، مدت زمان ساختن استخر، معمولا 8 تا 12 هفته طول می کشد. مدت زمان نصب و راه اندازی استخرهای فایبرگلاس در مقایسه با استخرها بتنی کمتر است به صورت تقریبی بین چهار تا هفت روز کاری برای راه اندازی آنها زمان لازم است.

مدت زمان نصب و راه اندازی کوتاه در مقایسه با استخر های بتنی و سنتی بصورتی که از زمان شروع نصب تا راه اندازی بین 4 تا 7 روز زمان لازم است. او در زمان سلطنت خود دستور ساخت مجسمه و معبد آناهیتا در نزدیکی استخر را داد. در اواسط سده دهم، اصطخری (که خود بومی استخر بود) آن را شهری متوسط توصیف کرد. جنس این استخر از پایه کامپوزیت فایبر گلاس است که در آن سه لایه الیاف و ۴ لایه رزین یک لایه ژل کوت و یک لایه رزین سطح به کار بردهایم تا مقاومت آن را افزایش یابد و کیفیت رنگ آن در طول زمانهای مختلف از دست نرود. 3- توجه شود که سطح سیمان باید کاملا تراز و لیسهای شده و به نحوی صاف گردد که هیچگونه پستی و بلندی نداشته باشد. در این محصول از یک لایه ژل کت خود رنگ در سطح استفاده شده است.

مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 7 اردیبهشت 1402