راهنمای استخر ایزی ست

لازم به ذکر است این استخرها نسبت به انواع دیگر خود از معایب کمتری برخوردار هستند و تنها باید در حفظ و نگهداری

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

لازم به ذکر است این استخرها نسبت به انواع دیگر خود از معایب کمتری برخوردار هستند و تنها باید در حفظ و نگهداری آنها دقت داشته باشید. برای دسته بندی انواع استخرهای پیش ساخته ایزی ست باید به نوع کاربرد و همچنین ردههای سنی مختلف دقت کرد. توصیه میشود در زمان نصب دقت کنید که نصب نردبان به درستی صورت گرفته باشد. در انواع دیگر استخرها شما نیاز دارید تا در ابتدا میله و پایههای استخر را نصب کنید اما در استخرهای ایزی ست تنها کافی است تا لبههای برزنتی استخر را با پمپ دستی باد کرده و آن را از آب پر کنید تا فرم اصلی خود را بگیرد. در واقع شما میتوانید از این استخر در منزل، ویلا و باغ استفاده کنید. شما برای راه اندازی این محصول نیاز ندارید تا تمام بخش های این استخر را باد کنید و تنها کافی است که لبه بالایی این محصول را باد کرده و پس از آن نیز در داخل این محصول آب بریزید. برای آب کردن داخل استخر ابتدا آن را به خوبی پهن و باد کرده تا قسمتهای چروک آن صاف شود و تا آماده استفاده شود. در نهایت داخل استخر را پر از آب کنید. اگر اهل تفریحهای خانوادگی و دسته جمعی هستید، استخر ایزی ست، میتواند یک انتخاب کاملا مناسب و به صرفه باشد.

به همین دلیل شما میتوانید این استخر را به سادگی جابهجا کنید و در هر محلی که مناسب دانستید، از آن استفاده کنید. اگر فردی به قصد سفر میخواهد استخر پیش ساخته بخرد؛ میتواند از انواع مسافرتی آنها که در ابعاد مناسب برای حمل و نقل آسان طراحی شدهاند؛ استفاده کند. این استخر یکی از بهترین استخرهای پیشساخته برای استفاده در منازل است. دو برند اینتکس و بست وی، بهترین و مشهورترین تولید کنندههای استخرهای ایزی ست در جهان هستند. استخر ایزی ست هم از این قاعده مستثنی نیستند. استخر ایزی ست نوعی استخر پیش ساخته است که هم بصورت استخر دایرهای شکل و هم بصورت استخر بیضی شکل با لبههای بادی و از جنس برزنت و الیاف ابریشم و پی وی سی ساخته میشود. پمپ تصفیه آب استخر پیش ساخته: به دلیل اینکه استخر گنجایش حجم بالایی از آب را دارد، از این رو لازم است تا با تعبیه پمپ تصفیه از پاکسازی این مقدار زیاد از آب مطمئن شوید. یکی از این دسته از محصولات استخر برزنتی ایزی ست می باشد که مدل های مختلفی داشته و تنوع جذابی را ارائه کرده است. This conte᠎nt has been cre ated ᠎with the help  of GSA C᠎onte​nt G en erator D em​oversion᠎!

در همین راستا فروشگاه اینتکس ایران سعی کرده تا سایزهای مختلفی از استخر ایزی ست را عرضه کند تا مشتریان بتوانند با خیالی راحت مدل مد نظر خود را خریداری کنند. قیمت استخر ایزی ست نیز نسبت به انواع استخرهای پیش ساخته دیگر بسیار ارزان تری و مقرون به صرفه تر می باشد. یکی از کاربردهای استخرهای پیش ساخته استفاده در صنایع مختلفی چون پرورش آبزیان و به عنوان آکواریوم پرورشی است. اگر استخر مورد نظر صرفا برای کودک است؛ میتوانید از استخرهای پیش ساخته کودکانه که در رنگها و طرحهای مختلفی دارند استفاده کنید. شما میتوانید استخر ایزی ست را در 10 دقیقه و به راحتی راهاندازی کنید. یکی از قسمتهایی که باید در حفظ آن کوشا باشید؛ کف استخر ایزی ست است. انواعی از استخرهای بادی با ابعاد بزرگ که از پرطرفدارترین و مقاومترین مدلها هستند؛ با عنوان استخر ایزی ست معرفی میشود. استخرهای ایزی ست به خاطر طراحی بدون پایه خود، یک چالش بزرگ دارند و آن زمانی است که لبههای بادی این استخرها که در واقع عملکردی مشابه پایه دارند؛ دچار سوراخ و پارگی میشوند و دیگر قابل استفاده نیستند.

به همین دلیل ارائه خدمات پس از فروش برای استخرهای ایزی ست اینتکس راحتتر از سایر برندهاست. استفاده از برزنت در بدنه این استخرها باعث مقاومت و دوام بالای آنها در برابر فشار و همچنین ایجاد خاصیت ضد آب و سایر قابلیتهای ویژه در آنها شده است. این استخرها در ابعاد و سایزهای مختلفی از کوچک تا بزرگ طراحی و ساخته شدهاند. همین عامل نیز باعث شده تا شما در هنگام خرید و انتخاب یک محصول گزینه های زیادی را پیش روی خود مشاهده کنید که قطعا یک مزیت بزرگ به شمار خواهد رفت. بنا به میزان بودجه و تصمیم خریداران، برخی از استخرها دارای پمپ تصفیه آب با سایز کوچک و بعضی دیگر در اندازههای بزرگ تهیه میشوند. استخرهای پیش ساخته در منازل برای استفاده بزرگسالان و کودکان انتخاب و خریداری میشوند که ابعاد آن با توجه به میزان فضایی که خانواده برای قرار دادن استخر در نظر گرفته است؛ مشخص میشود. با توجه به این توضیحات امکان خرید استخر ایزی ست از فروشگاه اینتکس ایران با قیمت های عالی و خدمات پس از فروش معتبر برای شما هموطنان فراهم خواهد بود. اگر قصد دارید برای مدتی از استخر استفاده نکنید، اما قصد جمع کردن آن هم ندارید، میتوانید از روکشهایی که مخصوص استخرهای ایزی ست است استفاده کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن