پیستون تراکمی TU5

پیستون تراکم 12 تیوفایو (tu5) پیستون تراکمی مخصوص موتورهای تیوفایو (tu5) محصول پیستون خودرو تبریز با بیش ا

توسط PISTON-TABRIZ در 23 دی 1400

پیستون تراکم 12 تیوفایو (tu5)

پیستون تراکمی مخصوص موتورهای تیوفایو (tu5) محصول پیستون خودرو تبریز با بیش از 40 سال سابقه تولید انواع پیستون برای خودروهای ایرانی و خارجی...

چرا پیستون tu5 تبریز؟

پیستون خودرو تبریز با بیش از 40 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید انواع پیستون های خودروهای خارجی و داخلی توانسته سابقه درخشانی در طراحی و تولید پیستون های بهینه و البته تراکمی داشته باشد. از این رو در طراحی پیستون های خود از بهترین مواد اولیه استفاده کرده تا شما عزیزان بتوانید با خیالی راحت از پیستون های این مجموعه در خودرو خودتان استفاده کنید. لازم به ذکر است میزان کیفیت و سختی ارائه شده بر روی پیستون های PKT یا همان پیستون خودرو تبریز حدوداً تا 2 برابر بیشتر از نسخه های مشابه موجود در ایران میباشد.

ضمانت معتبر دوگانه پیستون تراکمی tu5 (تیوفایو)

ضمانت ارائه شده بر روی پیستون های تراکمی تیوفایو دوگانه میباشد که عبارت است از:

  1. ضمانت بهترین کیفیت پیستون تراکمی
  2. ضمانت عدم خوردگی و لقی پیستون طی مدت زمان طولانی

آیا برای نصب پیستون تراکمی Tu5نیاز به تغییر در قسمت های دیگر موتور میباشد؟

برای نصب پیستون تراکمی تیوفایو نیاز به دستکاری در هیچ یک از قسمت های موتور نیست و شما میتوانید به راحتی با نصب این پیستون تراکمی میزان کمپرس موتور را تا حد قابل توجهی بهبود بخشید.

جای سوپاپ بر روی پیستون تراکمی تیوفایو تبریز

جای سوپاپ یکی از عوامل بسیار ضروری در پیستون های تراکمی میباشد که شما میتوانید با نصب این پیستون ها خبال خود را از خم شدن سوپاپ ها راحت کنید چراکه حتی در صورت بریدگی تسمه تایم از جانب سرسیلندر و سوپاپ ها متضرر نخواهید شد.

مشاوره قبل از خرید

شما میتوانید به جهت مشاوره و خرید پیستون تراکمی تبریز ابتدا با شماره تماس 09145622900 در ارتباط باشید تا اطلاعات لازمه را دریافت نمایید سپس در صورت نیاز اقدام به خرید نمایید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن