پاسخ داده شد: بیشترین سوالات در مورد پژو 205 تقویت شده

توضیح سردار رادان درباره اینجا کلیک نمایید ارسال اشتباه پیامک… وزارت ورزش: گزارش بررسی عملکرد باشگاه استقلال

توسط مدیر سایت در 6 اردیبهشت 1402

توضیح سردار رادان درباره اینجا کلیک نمایید ارسال اشتباه پیامک… وزارت ورزش: گزارش بررسی عملکرد باشگاه استقلال هفته آینده به سازمان بازرسی ارسال… افزایش شتاب - تهران - ایران گوگل: شاهد افزایش عملکرد موتور خواهیم بود. نمای عقبی 207 نیز شاهد تغییرات نسبتا کمی بوده و فرم جدید چراغ های عقب و اضافه شدن اسپویلر از تغییراتی است که در این قسمت قابل مشاهده وب سایت مشاهده می باشد. همچنین در این گروه رالی شاهد محدودیتهای نظیر استفاده از خودروهای تولید انبوه (۵۰۰۰ دستگاه در سال)، محدودههای وزنی خودروهای تیونیگ شده بسیاری را وارد این مسابقات کرد. در آن زمان 405 خودرویی مدرن و جذاب بود که توانسته بود عنوان خودروی سال اروپا را نیز کسب کند. پژو 207 صندوق دار یکی از جدید ترین محصولات ایران خودرو بشمار می رود که همزمان با دنا پلاس توسط این کمپانی به بازار عرضه شد تا بتواند همانند نسل قبلی اش یعنی 207 هاچبک فروش خوبی در بازار کسب کند و علاقه مندان به این گونه خودروها را به سوی خود جلب کند. این رقم حتی در آن زمان چندان شگفت انگیز نبود اما برای یک هاچبک اسپرت که قدرت آن به صورت قانونی به 200 اسببخار محدود شده بود، رقمی هیجان انگیز به نظر میرسید.

گفتنی است شتاب صفر تا صد برای این نسخه 14.6 ثانیه و حداکثر سرعت 164 کیلومتر بر ساعت اعلام شده است. آنها قطعات و آپشن های نمونه RC را از فرانسه وارد کرده و بر روی خودروی خود نصب کرده اند، البته فقط کسانی که میخواستند یک 206 RC اصیل و واقعی جمع کنند. مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از طراحی پلتفرم خودروی برقی خبر داد و گفت: با جدیت درحال توسعه محصولات هستیم. با اظهارات امروز مدیرعامل ایران خودرو مبنی بر توقف کامل تولید پژو 405 در تابستان سال 99 گویا موضوع توقف تولید یکی از قدیمی ترین محصولات تولیدی این شرکت کاملا جدی شده و باید با این خودرو که تولیدش در مواقعی با حاشیه هایی مانند آتش سوزی نیز همراه بود خداحافظی کرد. خیر.گارانتی 206 تیپ 3 با ریمپ به هیچ وجه باطل نمیشود دلیل این امر این است که با خریداری پروگرمرهای اورجینال توسط ما ماژول خودروهای کمپانی ایرانخودرو نیز به مجموعه اضافه شده بنابراین بدون باز شدن ایسیو و یا تعویض هی قطعه سخت افزاری تنها از راه پورت OBD یا دیاگ اطلاعات ایسیو 206 تیپ 3 از ناحیه کالیبراسیون خوانده شده، سپس بر روی PC ها به ریمپ، شبیه سازی و بهینه سازی آن ها پرداخته و در نهایت به ایسیو خودرو منتقل میشوند.

بر همین اساس FIA در سال ۱۹۸۲ قوانین این گروه را اصلاح و آن را به صورت رسمی پایهگذاری کرد. پژو 405 به لطف پذیرش قطعنامه 598 توسط سازمان ملل در سال 1367 با عقد قراردادی به مدت سه سال بین پژو و ایرانخودرو، وارد بازار خودرو ایران شد. نمای بیرونی 207 صندوق دار همان طور که بررسی شد تفاوت چندانی با 206 صندوق دار ندارد و این دو خودرو در قسمت های نه چندان زیادی با یکدیگر تفاوت دارند. درون کنار این تقویت بـه فکر انژکتورش هم باشـه مصرف کمتر . تعویض بـه موقع روغن موتور و نگهداری صحیح از موتور خودرو که تا حد زیـادی مـیتواند از افت شدید … بعد از عرضه این خودرو در بازار و درو کردن تمام رکوردهای فروش، در اتفاقی بیسابقه این خودرو با رای بسیار بالا بهعنوان بهترین خودرو سال اروپا برگزیده شد. بدین ترتیب 405 به بهترین و لوکسترین خودروی مونتاژ ایران بدل وب سایت شخصی شد. کواترو را وحشیترین خودروی گروه Bمیدانستند که میتوانست به سقف سرعت ۳۰۰ کیلومتر در ساعت دست یابد.

موارد بیشماری 206 های تیپ 2 و تیپ 5 در ایران یافت می شوند که موتور RC را به صورت استوک از خارج از کشور وارد کرده و روی خودروی خود نصب کرده اند. در قطعنامه 598، مسئله تعیین خودروی سواری با هماهنگی کامل سازمان و وزارتخانه مطرح شد که سازمان ملل آن را پذیرفت. سال ۱۹۹۷ بود که شرکت پژو فرانسه به رونمایی خودروی جدید خود یعنی پژو 206 پرداخت و یک سال بعد آن را به تولید انبوه رساند. پژو 405 برای اولینبار در سال 1984 در فرانسه تولید شد. فرشاد مقیمی افزود: تولید این محصول صرفا برای انجام تعهدات ادامه خواهد داشت و دیگر فروشی در مورد این خودرو نخواهیم داشت. این خودرو برای اولین بار در ۱۹۷۲ معرفی شد. برای دیدن 50 عکس منتخب این خودرو در مدل های مختلف داخلی و خارجی اینجا کلیک کنید . دستگیره ها و زه ها همگی با سلیقه مالک برای زیبایی هر چه تمامتر به رنگ بدنه خودرو در آمده اند. خصیصه اصلی رالی گروه B نبود محدودیت برای تیونینگ و تقویت بدنه اتومبیل بود و نبود این محدودیت واسطه حضور خودروهای قوی و درندهای مانند آئودی کواترو S1، فورد RS200، پژو ۲۰۵ توربو ۱۶ سوپاپ و پورشه ۹۱۱رالی، به مسابقات اتومبیلرانی رالی شد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 6 اردیبهشت 1402