حلقه شنا بادی اینتکس طرح دونات مدل 56263

این محصول شبیه به یک قورباغه طراحی شده که در دست آن یک اسباب بازی بادی به منظور افزایش سرگرمی کودک تعبیه شده

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این محصول شبیه به یک قورباغه طراحی شده که در دست آن یک اسباب بازی بادی به منظور افزایش سرگرمی کودک تعبیه شده است. در واقع شما می توانید مشاهده کنید که ساختار این حلقه شنا به گونه ای است که کمتر محصولی شبیه به آن می باشد زیرا شرکت اینتکس طراحی بدنه این محصول را به صورت شاین دار عرضه کرده که قطعا نوع جدید و بسیار خلاقانه ای می باشد. پارامتر مهم بعدی در تولید حلقه شنا بادی بدون شک مربوط به کیفیت جنس بدنه آن بوده که در این محصول بخصوص از مرغوب ترین نوع پی وی سی طرح چرم و رنگی استفاده شده ، زیرا این نوع جنس بدنه امکانی ایجاد کرده تا حلقه شنا بادی کودک اینتکس مدل فروزن را بتوانید بدون نگرانی در تمامی محیط ها و شرایط آب و هوایی و با دماهای مختلف آب برای کودک خود راه اندازی کرده تا لذت ببرد.

به همین دلیل شرکت اینتکس به تولید انواع شناورها و حلقه شنا بادی میپردازد تا شما مشتریان عزیز بتوانید با خیال راحت به تفریحات آبی بپردازید. شرکت تولید کننده این حلقه شنا بادی برند بزرگ و معتبر اینتکس می باشد که یکی از شناخته شده ترین و معروف ترین برند های شناخته شده در زمینه تولید و فروش محصولات بادی درجه یک و عالی می باشد. این محصول از وزن سبک بهره می برد که به راحتی قابل جابجایی بوده و دارای راه اندازی آسانی نیز می باشد که در مدت زمان کوتاه توسط پمپ باد مخصوص محصولات بادی راه اندازی می گردد. این حلقه شنا دارای دو محفظه هوای مجزا بوده که متناسب با نیاز کودک می توان از هر دو محفظه استفاده نمود و یا تنها یکی از آن را به کار گرفت. همچنین در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید آن را باد کرده و به راحتی استفاده نمایید. این حلقه شنا بادی به گونه ای طراحی شده که دارای بدنه ای با رنگ های مختلف بوده که بدنه ای دلنشین را به ارمغان آورده و با قرار گیری بر روی آب چشم هر بیننده ای را به خود جلب می نماید.

 Con᠎tent has  been g en​er at ed ᠎with the he​lp ᠎of GSA ​Content  Gene rato r DEMO.

این محصول دارای پنج ضلع است که لبه های هر یک از ان ها به صورت گرد طراحی شده است. نکته مهم در خصوص این محصول بحث طراحی ان است که به جرات می توان ان را از نظر طراحی یک محصول بی نظیر نامید. این ساعت هوشمند وقتی به مچ بسته میشود، ضربان قلب و تعداد قدمها را محاسبه میکند؛ بنابراین برای ورزش کردن کمک خوبی به حساب میآید. لازم به ذکر است حلقه شنا بادی فوق مناسب برای تمامی سنین به خصوص بزرگسالان بوده که به واسطه حجم بزرگ خود می تواند به خوبی بزرگسالان را نیز بر روی آب نگه دارد. با توجه به اسمی که این محصول بادی داشته، طراحی آن به صورت حلقه ای طراحی شده و با ساختار بادی خود می تواند به راحتی بر روی آب شناور بماند. شما از این محصول می توانید برای استفاده در داخل استخر و یا اب های ارام بهره مند شده و به فراگیری شنا بپردازید.

This  data has be en w᠎ri​tten with t᠎he help of GSA C᠎on tent Generator  D em​ov ersion​.

از این حلقه شنا بادی برای نشستن روی آب و آموزش شنا استفاده می شود و این محصول دارای طراحی و ساخت استانداردی بوده که به حفظ تعادل فرد روی سطح آب بسیار کمک می کند و همچنین دریچه باد کوچکی نیز دارد که با سایر پمپ های باد اینتکس باد می شود. این حلقه بادی شنا دارای رنگ بندی مختلف و جذابی طراحی و تولید شده و همچنین این حلقه بادی دارای ساختار بدنه گرد بوده که دارای رنگ بدنه بنفش و سفید شاد به صورت چند رنگ بوده که برای مصرف کنندگان بسیار جذاب می باشد این حلقه بادی در این ابعاد دارای تحمل وزن بالایی بوده که برای سنین بالای 8 سال قابل استفاده می باشد و با داشتن تنوع رنگ مطابق سلیقه افراد خریداری می شود.. حلقه شنا بادی کودک اینتکس قابل تعمیر است که می توان این ویژگی را یکی از مزیت های بسیار خوب آن دانست ، بنابراین در صورت آسیب دیدن محصول بادی خود نگران نباشید ، چرا که می توانید با استفاده از برچسب تعمیرات ، این تعمیرات را به بهترین شکل انجام دهید . هم چنین باید اشاره داشته باشیم که این حلقه شنا همراه با ضمانت نامه کتبی فروشگاه سعید اینتکس به دست شما خواهد رسید که مزیت مهم این کالا نیز به شمار خواهد رفت. Th​is content was w​ritten  by GSA C on tent G᠎ener​ator Dem​over​si on!

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن