استخر پیش ساخته چیست؟

واژه استخر در اصل با «س» و «ت» نوشته میشود، اما اکثر جغرافیدانان و تاریخنگاران اسلامی آن را بهصورت «اصطخر» نو

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

واژه استخر در اصل با «س» و «ت» نوشته میشود، اما اکثر جغرافیدانان و تاریخنگاران اسلامی آن را بهصورت «اصطخر» نوشتهاند. از طرفی درست کردن استخر، در مکانی که باد می وزد باعث افزایش تبخیر آب می شود، به این معنی که برای حفظ سطح مناسب باید مرتباً آب استخر را اضافه کنید. پمپ تصفیه استخر، قلب سیستم تصفیه استخر است. البته که قبل از اقدام برای خرید این استخر، شما باید به یک سری نکات خاص توجه داشته باشید. در اولین سری از مستند نتفلیکس جورجینا، به طرفداران این امکان داده شد تا نگاهی دقیقتر به این خانه لاکچری داشته باشند. در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که برند اینتکس به عنوان اولین برند طراحی کننده و سازنده انواع استخر پیش ساخته معرفی می شود. همین مسئله هم باعث شده تا این برند تجربه زیادی در زمینه طراحی انواع استخر به صورت آماده پیدا نماید. برند اینتکس یکی از قوی ترین برند های بین المللی فعال در زمینه طراحی لوازم تفریحی و بازی به حساب می آید. با تولید و نصب استخر پیش ساخته، در پروژه های متعدد در اکثر نقاط ایران تجربیات و دستاوردهای گرانبهایی در زمینه افزایش استحکام، کیفیت و ترکیب مواد بدنه و فرایند تولید این استخر ها بدست آوردیم.

استخر پیش ساخته اینتکس یکی از قوی ترین مدل های استخر پیش ساخته موجود در بازار های داخلی ایران به حساب می آید. برای پوشش این قبیل استخرها از انواع رنگ های پلیمری استخر و رنگهای اپوکسی استخر و رنگهای پایه آب استخری میتوان استفاده نمود به علت صاف بودن سطح داخلی دیواره استخر ، مصرف رنگ استخری بسیار پایین تر از حد معمول بوده و کاملاً توجیه اقتصادی دارد . جدا از این مسئله، زیبایی انواع استخر پیش ساخته اینتکس خیلی بالا تر از دیگر مدل های استخر موجود در بازار می باشد. امروزه برای ساخت استخر بتنی هزینه های زیادی را باید متحمل شد و مراحل زیادی را مانند گود برداری , عایق کاری ، کاشی کاری و لوله کشی , تاسیس موتور خانه و تصفیه خانه جهت تصفیه آب را انجام داد و از طرفی فضای شما را اشغال میکند و به صورت ثابت میماند اما استخر های آماده اینتکس و استخر پیش ساخته اینتکس بسیار ارزان تر و مبلغ آن حدود 7 برابر از استخر های بتونی پایین تر است و از نظر حمل و نقل و جا به جایی به راحتی میتوان آن را به نقطه ای دیگر هدایت نمود . بیشتر بخوانید: عایق کاری استخر: حرارتی و رطوبتی چگونه اجرا میشود؟

در همین سایت انواع مختلفی از چسب آب بندی استخر و مواد عایق بندی استخر توضیح داده شده است که میتوانید با تماس با واحد فروش مواد آب بندی استخر علاوه بر اخذ راهنمایی های فنی خرید خود را انجام دهید . استفاده از مواد آب بندی بتن در ساخت تایل های بتنی یکی از مطمئن ترین روشهای آب بندی استخر بتنی پیش ساخته است . این محصول کاربردی و قدرتمند نه تنها طول عمر زیادی دارد، بلکه شما می توانید آن را در موقعیت های مختلفی مورد استفاده قرار دهید. جدا از این مسئله، این استخر می تواند در صنایع خاصی همچون صنعت پرورش ماهی هم مورد استفاده قرار گیرد! همین مسئله هم باعث شده تا خیلی از افراد به استفاده از آن علاقه زیادی نشان دهند. همین موارد باعث شده اند تا استفاده از استخر پیش ساخته اینتکس به مسئله ای مهم و کلیدی تبدیل شود. این موارد از جمله معایب استخر پیش ساخته اینتکس شناخته شده اند. استفاده از مواد آب بندی استخر در کارخانه تولید نوع اول آب بندی استخر بتنی می باشد . فروشگاه تهران اینتکس همچنین امکان خرید استخر پیش ساخته به صورت سفارشی و در ابعاد دلخواه را فراهم نموده است که می توانید با برقراری تماس ، مشاوره شده و سوالات خود را بپرسید.

نوع دیگر آب بندی استخر بتنی پیش ساخته استفاده از مواد پلیمری و مواد آب بندی استخر است که به صورت عمومی برای آب بندی انواع استخر ها مورد استفاده قرار می گیرد . امروز ما قصد داریم تا در مورد استخر پیش ساخته اینتکس و مهم ترین ویژگی های آن با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید. در این روش با استفاده از مواد آب بندی بتن در هنگام اختلاط بتن عملیات بتن ریزی در تایل های بتنی انجام میشود کل ملات بتنی به صورت آب بند خواهد شد و تایلی که پس از خروج از کارخانه در محل مورد نظر استقرار پیدا می کند کاملا ایزوله بوده و به هیچ عنوان در خصوص آب بندی آن مشکلی پیش نخواهد آمد . توجه داشته باشید برای راه اندازی از نصاب های شرکت شاپ اینتکس استفاده کنید و از خدمات پس از فروش و تست سلامت استخر پیش ساخته اینتکس برخوردار شوید و از یک نصب صحیح و کاملا تخصصی استخر بهره مند شوید . This a᠎rt​icle was w​ri tten with G SA Con tent  G ener᠎at᠎or Demov​ersi on .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن