آنچه Each استخر پیش ساخته Have to درباره Facebook

کمتر از یک روز کار حفاری به اتمام خواهد رسید و بسترسازی، کامپکت و رگلاژ کف انجام خواهد شد سپس کاسه استخر فایب

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

کمتر از یک روز کار حفاری به اتمام خواهد رسید و بسترسازی، کامپکت و رگلاژ کف انجام خواهد شد سپس کاسه استخر فایبرگلاس توسط جرثقیل به محل گودیرداری منتقل و تثبیت میگردد. به علت ساختار انعطاف پذیر این استخر به راحتی در برابر زلزله ترك نمی خورد و مقاوم است. استخر بتنی پیش ساخته در واقع از تایل های بتنی با ضخامت های مختلفی ساخته می شود که محاسبات اندازه این تایل ها با توجه به فشارات مکانیکی و هیدرولیکی که به کل سازه وارد میشود امکان پذیر است . به طور کلی استخر های پیش ساخته به افراد این امکان را می دهد که با صرف زمان کمتر به استخری با کیفیت بسیار بالا دست پیدا کنند. استخر های پیش ساخته زینکالیوم در اندازه های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند که با مشخصات ذیل به بازار عرضه می گردد. 2- مطمئن شوید محل نصب استخر با خطوط انتقال فاضلاب، آب، خطوط انتقال برق و سایر عوارض ساختمانی تعارضی نداشته باشد. استفاده از مواد آب بندی بتن در ساخت تایل های بتنی یکی از مطمئن ترین روشهای آب بندی استخر بتنی پیش ساخته است . 4- مطمئن شوید دسترسی استخر به مسیر مناسب انتقال آب برای پر کردن استخر با مشکل مواجه نباشد.  Po​st has be᠎en gener ated wi᠎th ᠎GS A Conten᠎t Ge᠎ne᠎ra tor  DEMO!

با توجه به اینکه پرکردن پشت استخر باعث به وجود آوردن فشار در پشت دیوارهها میشود، برای خنثی کردن این فشار و جلوگیری از برآمده شدن دیواره استخر، داخل استخر را متناسب با میزان خاکی که در هر مرحله در پشت دیواره ریخته میشود از آب پر نمایید. نکته 2- در صورتی که استخر در منطقهای با خاک ناپایدار نصب میشود، ابتدا دیواره گودال باید دیوارچینی شود. به طور کلی نمک موجود در سطح آب استخر سبب می شود تا بتن موجود در دیواره ها آسیب ببیند. قیمت این ورقه ها نسبت به برزنت های ضد آب و برزنت های کانتینری استفاده شده در استخرهای اینتکس بیشتر است. طراحی استخر پیش ساخته بسته به اینكه می خواهید طولانی مدت از آن استفاده كنید و یا برای فعالیت تناسب اندام به آن نیاز دارید و یا تنها برای سرگرمی شما است متفاوت می باشد و نیازمند استفاده از تجهیزاتی مثل نور مخصوص، تجهیزات صوتی، فن آوری ماساژ، سالن آب های كم عمق ـ صندلی ماساژ می باشد تا در استخر پیش ساخته تعبیه شود. This  da ta h as ᠎been wri᠎tten wi th t he  help ᠎of GSA ​Co​ntent Ge​ne ra​tor DEMO !

بسیاری از مردم خواستار طرح های سفارشی برای استخرهای سر پوشیده و فضای باز خود می باشند. عایق های پلیمری استخر یا برزنت هایی که به عنوان پوشش از آن ها استفاده می کنند، مقاومت لازم در برابر اشیاء تیز و برنده و داغ را نداشته و در صورت پاره شدن باید به کلی عوض شوند. این استخرها که در برابر ناملایمات جوی از استحکام بالایی برخوردارند، در ویلا، باغ یا خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. به گفته پیترو دلاواله، جهانگرد ایتالیایی که در سال ۱۶۲۱ از استخر دیدن کرد، این شهر ویران شده بود. به طور کلی در ساختار این استخر ها از رزین و الیاف استفاده شده است. توجه شود جهت رگلاژ کف به هیچ وجه در یک نقطه و یا یک سمت، از سنگ و یا ارتفاع دهنده موضعی استفاده نشود تا باعث جدا شدن بخشهایی از کف استخر از روی بتن شود. از جمله مزایای استفاده از ماده فایبرگلاس این است که این نوع استخر در برابر مواد شیمیایی، تغییرات دمایی محیط و نیز اشعههای uv مقاومت بالایی داشته باشد.شرکت سوییم پلاس به دلیل اینکه مقاومت استخرهای خود را افزایش دهند، سطح درونی استخر را با فایبرگلاس یا چند لایه ژلکوت پوشش میدهد.

با توجه به وقت گیر بودن ساخت استخر بتنی و در نتیجه هزینه های کلان آن، امروزه استفاده از استخر پیش ساخته جایگاه ویژهای پیدا کرده است. 6- سیم برق چراغهای استخر از داخل لوله خرطومی مناسب و یا لوله به نزدیک چراغها کشیده شده و با استفاده از سرسیم مناسب به سیمهای چراغها متصل شوند و با استفاده از وارنیش به صورت کامل پوشیده شود. نمی توان از نیمكت یا پله در آن استفاده كرد در صورت نیاز بسیار گران تمام می شود زیرا از پشم شیشه در ساخت آن استفاده می شود. از دیگر انواع استخر های پیش ساخته، می توان به استخر های فایبرگلاسی اشاره کرد. قابل اشتعال بودن ورقه های عایق ژئوممبران یکی دیگر از نقاط ضعف آن ها محسوب می شود. شما میتوانید سایز و ابعاد دلخواه خود را از میان استخر های پیش ساخته فایبرگلاسی که در این صفحه قرار داده ایم انتخاب کنید و با مقایسه قیمت های خرید استخر آماده، بهترین گزینه متناسب با نیازتان را خریداری کنید. در كارخانه ساخته و مونتاژ و تست می شود و می توان آن را با اندازه دلخواه سفارش داد. از دیگر مزایا آنها می توان به زمان ساخت كوتاه مدت آن اشاره كرد. This data w as c reated  by GSA C᠎ontent G᠎en erator D​emoversion .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن