اکنون باید بخرید برنامه‌ای که در واقع است برای استخر پیش ساخته ساخته شده است

پس از انجام مراحلی که در بالا گفته شد، ابتدا استخر را باز کنید در این مراحل نوبت به بازکردن استخر و تفکیک پای

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

پس از انجام مراحلی که در بالا گفته شد، ابتدا استخر را باز کنید در این مراحل نوبت به بازکردن استخر و تفکیک پایهها، بدنه و پیچ و مهرههای آن میرسد. این استخرها در صنعت کشاورزی هم کاربرد دارند و بسیار پرطرفدار هستند و توانستهاند جای خود را بین کشاورزان باز کنند. به همین خاطر شما با تهیه یک استخر از پیش آماده میتوانید در حیاط منزل یا ویلای شخصی خود یک استخر برای خود و خانواده تهیه کنید. در محلهایی مانند زیر پلهها و یا زیر لبه ها که به صورت کنسول و یا شیب معکوس میباشد، تا حد امکان با مخلوط شن و ماسه و سیمان پر شده و فشرده شود و برای پرکردن نهایی مکانهای فوق مطابق روش تزریق که در ادامه توضیح داده میشود عمل میگردد. طرز استفاده از واتراستاپ های پی وی سی در مقاله ای جداگانه توضیح داده خواهد شد . امروزه برای ساخت استخر بتنی هزینه های زیادی را باید متحمل شد و مراحل زیادی را مانند گود برداری , عایق کاری ، کاشی کاری و لوله کشی , تاسیس موتور خانه و تصفیه خانه جهت تصفیه آب را انجام داد و از طرفی فضای شما را اشغال میکند و به صورت ثابت میماند اما استخر های آماده اینتکس و استخر پیش ساخته اینتکس بسیار ارزان تر از استخر های بتونی است و از نظر حمل و نقل و جا به جایی به راحتی میتوان آن را به نقطه ای دیگر هدایت نمود . This data w᠎as created with t he ​help of G᠎SA C ontent G enerat or D᠎em᠎ov​ersi on​!

بدین ترتیب به راحتی میتوان در زمانهایی که نیاز باشد آن را راه اندازی کرد. چنانچه از استخر پیش ساخته طرح ساده در مناطق خشک استفاده می کنید، سطح داخل آن را پس از خشک کردن، با دستمال مرطوب و آغشته به پارافین، چرب کنید تا از شکنندگی سطح استخر جلوگیری نمایید. همچنین پس از آزمایشهای فراوان کارشناسان متوجه شدند استخر پیش ساخته اینتکس چون از مرغوبترین مواد موجود در بازار ساخته شده است هیچ آسیبی به بدن ماهی و نحوه تنفس آنها وارد نخواهد کرد. بدین ترتیب میتوان برای اینکه فضای خانههای ویلایی به خاطر استخر اشغال نشود، در مواردی که نیاز بوده استخر پیش ساخته را راه اندازی کرده و زمانی که نیاز به استخر نبوده، آن را جمع کرد. معمولا استخرهای پیش ساخته بزرگ میتوانند برای پرورش ماهی، کشاورزی و غیره بسیار مناسب باشند. ایلی تویز نمایندگی اینتکس کلیه استخر های پیش ساخته اینتکس را در مدل های فریمی مربع و مستطیل با پایه های آلومینیومی ضد زنگ با ارتفاع زیاد ، استخر پیش ساخته فریمی ، مناسب آب درمانی , پرورش ماهی ، ذخیره آب کشاورزی و مخصوص گلخانه های بزرگ ، ذخیره آب آبیاری زمین های کشاورزی ، استخر برزنتی آماده خانوادگی با ارتفاع بلند جهت شنا و تفریحات آبی برای تمامی افراد خانواده ، استخر پیش ساخته اینتکس از مقاومت بالایی برخوردار می باشد .

استخر پیش ساخته پرتابل اینتکس با قابلیت متحرک بودن از جنس برزنت ضخیم و الیاف ابریشم به صورت تار و پود با روکش چند لایه pvc ساخته شده اند و جنس پایه های آن از آلومینیوم بسیار مستحکم روکش شده ضد زنگ ساخته شده و دوام بالایی دارد ، از استخر پیش ساخته اینتکس در شرایط آب و هوایی مختلف میتوان استفاده کرد و از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار هستند در ضمن به غیر از فصل تابستان برای استفاده در فصل سرما میتوانید از آب گرم استفاده کنید چرا که بدنه این استخرها محکم هستند و آب گرم هیچ نوع صدمه ای به آن نمی زند . به همین خاطر در مقابل ناملایمات جوی مانند باران و آفتاب شدید مقاومت زیادی از خود نشان میدهند. در استخر های بتنی، اندازه، شکل و سایر ویژگی های استخر بر اساس انتخاب کاربر تعیین می شود و کاربر می تواند بنا به سلیقه خود هر شکل استخری را که می خواهد داشته باشد.

در نتیجه ، با وجود نیروی همه جانبه بسیار زیاد از طریق آب در استخر ، فقط استفاده از آجرها برای ساخت استخر مناسب نخواهد بود و باید در کنار آن از سایر مصالح ساختمانی نیز استفاده نمود . ولی در صورتی که کف زمین استحکام لازم را نداشته باشد، باید کف را بتن آرمه کرد. در زمان گذشته اگر کسی قصد شنا کردن را داشت باید به دریا، رودخانه یا استخر میرفت. با خرید استخر پیش ساخته دیگر لازم نیست از استخرهای بتنی استفاده کنید. خیلی از افراد هم محیط منزلشان به شکلی نیست که بتوانند یک استخر بتنی در آن جا قرار دهند. یکی از مزیتهای این استخرها این نحوه راه اندازی آن ها است. استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس دارای دسته بندی های مختلفی هستند که از مهمترین آن ها می توان به استخرهای پیش ساخته توکار ( استخرهای که داخل زمین نصب می شوند) و استخرهای پیش ساخته روکار (استخرهای که بر روی زمین قرار می گیرند) اشاره کرد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن