پیستون تقویتی tu5

پیستون تقویتی TU5 یا همان پیستون تراکمی تیوفایو در ایران توسط 2 سازنده تولید میگردد که یکی از آنها هورنت و یکی

توسط PISTON-TABRIZ در 5 بهمن 1400

پیستون تقویتی TU5 یا همان پیستون تراکمی تیوفایو در ایران توسط 2 سازنده تولید میگردد که یکی از آنها هورنت و یکی دیگر پیستون خودرو تبریز میباشد. معمولاً از پیستون های تقویتی TU5 به جهت افزایش قدرت موتور و همچنین افزایش حجم موتور نیز استفاده میگردد. با توجه به این موضوع که پیستون های تقویتی TU5 ساخت PKT دارای تراکم 12 میباشند میتواند تا حدود 20 درصد به شتاب خودرو شما بیافزاید.

تراکم پیستون تقویتی TU5 چقدر است؟

تراکم پیستون تقویتی Tu5 ساخت PKT یا همان پیستون خودرو تبریز 12 به 1 میباشد که یعنی 12 واحد هوا را در 1 واحد متراکم و فشرده مینماید که در نتیجه این تراکم شما میتوانید شتاب بیشتر و همچنین کمپرس بیشتری را تجربه کنید.

برای نصب پیستون تقویتی TU5 چه چیزی نیاز دارید؟

به جهت نصب پیستون تقویتی TU5 شما بایستی خودرو را به نزد مکانیکی ببرید. توصیه میکنیم برای نصب پیستون زمانی اقدام کنید که موتور نیاز به تعمیر دارد.

تقاوت نسخه تقویتی و معمولی پیستون Tu5 در چیست؟

تقاوت این دو نسخه در کیفیت ساخت و همچنین دقت ساخت آنها میباشد. به دلیل فشار بسیار زیادی که بر روی پیستون تقویتی وارد است این نسخه از جنس بهترین ساخته میشود و توانایی مقاومت بیشتری را نیز دارد همچنین نسخه تقویتی دارای جاس سوپاپ بوده تا در مواقع پارگی تسمه تایم موجب کج شدن سوپاپ نگردد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن